Jaké módní styly známe?

Móda nemá jen funkci toho, abychom po světě neběhali nazí a aby nás něco hřálo a chránilo před venkovními vlivy. Móda pro nás slouží také jako forma sebevyjádření, umění a může odrážet naše názory, postoje a spoustu dalších věcí. Proto také spousta lidí miluje nákupy oblečení. Dává jim to prostor nakoupit si takové kousky, které se jim líbí a dokážou prostřednictvím jich tvořit skvělé outfity. Pokud jste milovníky nakupování, můžete využít naši slevu About you https://www.zeleneslevy.cz/aboutyou-sleva-slevovy-kod/, která platí na e-shop About you, kde najdete tisíce módních kousků za skvělé ceny.

nakupování

A jaké módní styly tedy známe?

Umělecký styl

Umělecký styl, neboli Art styl, je pro vás to pravé, pokud máte rádi neobvyklé a extravagantní kousky, pomocí kterých se vyhýbáte zavedeným standardům. Zkrátka rádi vybočujete z davu a odrážíte své názory a postoje, prostřednictvím oblečení. Máte také v oblibě kousky od různých designerů, především těch méně známých.

Motorkářský styl

Milujete košile, mikiny s kapucí, džíny, vysoké boty, kožené bundy, kožené kalhoty, černou barvu a kovové ozdoby? Pravděpodobně nosíte motorkářský styl. U žen může působit velmi sexy dojmem a zároveň také ležérně. Je vhodný na každodenní nošení a opravdu není nutné, abyste si k němu kupovali i motorku.

oblečení

Boho styl

Bohémský styl je ikonický pro své ležérní, rozevláté a stylové outfity. V tomto duchu se tvoří skvěle outfity především na letní měsíce. V bohémském stylu jsou hodně znát i vlivy hippie, proto si můžete brát inspiraci i odtud. Typické jsou kousky, které jsou ručně vyráběné, udržitelné, velmi barevné a vyrábí se za použití přírodních materiálů.

Business style

Tento styl ocení především ti, jejichž pozice v práci vyžaduje tento styl oblékání. Může působit velmi žensky ale také velmi dominantně. Kombinují se zde prvky formálního a neformálního oblečení. Typicky zahrnuje různé košile, halenky, sáčka, sukně i šaty. K tomu většinou přísluší i boty na podpatku.