Mějte balení na dovolenou s miminkem v malíčku

Vydat se na cestu s miminkem je rozhodně velmi náročným úkolem a možná máte často pocit, že si s ním nedokážete poradit tak hravě, jak byste třeba čekali. Není to však pravda. I s miminkem se dá cestovat a může se vám dovolená skvěle vydařit. Je však logické, že některé věci si budete muset odepřít a rozhodně budete muset na některé nadměrně adrenalinové zážitky v jeho přítomnosti zapomenout. Pravdou totiž zůstává, že dovolenou musíte tomuto malému tvorečkovi přizpůsobit, stejně jako zavazadlo, které pro něj bude nutné sbalit. Co by mělo být součástí takového zavazadla se dočtete níže.

Ruka dítěte a dospělého

Velkým specifikem malých dětí, na které musíte při balení brát značný ohled je to, že se nedokáží přesouvat z jednoho místa na druhé svépomocí. Proto byste určitě neměli při balení zapomenout na kočárek či nosítko, pokud budou pořádané výlety přece jen náročnějšího rázu. Tento problém však můžete vyřešit i kočárkem do terénu https://www.maxim-kocarky.cz/kategorie-produktu/sportovni-kocarky/, který je méně upraveným cestám do určité míry samozřejmě přizpůsoben. Součástí zavazadla by mělo být také vhodné oblečení. Nezapomínejte na to, že miminka (zvláště ta, která přišla na chuť už i jiné stravě než pouze mateřském mléku) umí být pěkná čuňátka.

Vtipný kufr

A i když to tak nemyslí a za to, že jim příjem stravy tak úplně nejde nemohou, přece jen pro něj mějte přichystané oblečení raději do zásoby. Nikdy nevíte, kdy se to bude hodit. Zapomenout byste doma neměli ani hygienické pomůcky. Každá maminka snad ví, bez čeho se miminko neobejde a co je nutné přibalit s sebou, protože sehnat to na místě pobytu by mohlo být opravdu složité. Na cestu by se vám mohla hodit i drobná svačinka, oblíbená hračka nebo dudlík, protože je možné, že miminko otravnou náladu ze zdlouhavé cesty bude vyjadřovat velkým řevem. Cestování s miminkem není důvod se bát, pokud jste pořádně připraveni. Uvidíte, že i s ním získáte nezapomenutelné vzpomínky, které vám nikdo nevezme.