Styl a já

Že opravdu hodně lidí, kteří vyznávají úplně jiný styl nebo-li lifestyle. Já na tom ale nevidím opravdu nic divného, protože přece je lidí na světě tolik, že každý je jiný. Podle mého názoru, když ale některé lifestyly neodpovídají standardům. Ne, že by to bylo špatně, ale nejlepší je to vždy s mírou. A také to může znamenat, že je to něco špatného. I takové lifestyly jsou. Jenomže jak člověk pozná, že je něco špatně? Já třeba například sama za sebe dbám na zdravou výživu a myslím si, že když člověk záměrně poškozuje své zdraví anebo zdraví ostatních, tak je to samozřejmě špatně.

Chci být volná.

Já bych opravdu nechtěla nikoho, to třeba žije takový hodně bujarý život, že bych potom se bála jít domů. Že by třeba potom někde někdo ležel doma opilý a já bych se o tom bála, co asi by člověk udělal. Lidé pod vlivem jsou většinou agresivní. A mám totiž s tímto velice špatné zkušenosti. Vzpomínám si, když ještě moje máma žila s otcem. Bylo to opravdu katastrofální, protože otec byl opravdu silný alkoholik a také kuřák, takže si jistě dokážete představit, co to všechno doma obnášelo. Bylo mi toho všeho opravdu hodně líto a občas mi z toho bylo také špatně.

Jak žijete vy?

Nerada jsem stále poslouchala maminky nářky, jak je úplně nešťastná z toho, co náš otec dělá. Kolikrát jsem mamince také říkala, aby s tím už něco dělala, aby se na něj vykašlala, protože žít dlouho takovém životním stylu je opravdu velice smutné a také snad nemožné. Protože když je člověk opravdu dlouho ve stresu a k tomu má ještě špatný životní styl, tak podle mého názoru potom tohle opravdu nepřipadá v úvahu. A ze zdravotního hlediska je tohle opravdu špatně. Já dávám přednost raději zdravému životnímu stylu a klidně bych obětovala i svůj vztah, kdyby to ve vztahu vůbec neklapalo a já bych byla ve vztahu opravdu nešťastná. Lifestyle se na našem vzhledu jistě odráží.