Zařizujeme byt


Nu, nestává se to zase tak často, kupříkladu skříně se skutečně nekupují obden. Proto si na to musíme udělat čas a v klidu to probrat. Je jedno, zda se to týká nábytku do ložnice, nebo obýváku. Bude tu s námi hodně dlouho, vlastně možná i celý život, takže se podle toho musíme ke koupi postavit. Je samozřejmé, že bude nutno všechno pořádně vyměřit. Bylo by dosti velkým přehmatem, kdybychom si přivezli gauč, který nám nikam nevejde. Můžeme jej pak nechat na půdě, tam bude mít místa asi dost. A my si můžeme sednout na bedničky od rajčat. Ty jsou také dobré. Ono při měření je třeba uplatnit přísloví, dvakrát měř a jednou řež. Tím se vyhneme pozdějším potížím.

moderní skříně

Horší problém je to, že nemůžeme kýžený kus nábytku nacpat nikam. Tam nevejde a ani onde ho prostě nenakopeme. Leda ho kus uříznout, to by pak šlo. Jenže to má háček. Nábytek by pak nestál. Co s tím? Není nic jednoduššího než se informovat na skříně na míru. To je taková promyšlená věc, že vám je firma vyrobí podle rozměrů, které jim pouze zašlete mailem. Oni vám pak nabídnou materiál a další věci, které budou na výrobu použity. A pokud si na to měření moc nevěříte, nebo nevíte kde je potřeba jaká vůle na dveře či šuplík, domluvte se na firmě, aby k vám vyslali technika. Ten vám všechno proměří a případné chyby budou jen na něm a firma je musí odstranit na své nálady. Ne že by se to někdy stalo, ale kdyby…

moderní skříně

Navíc přítomnost technika vám ulehčí výběr stylů a on vám také přibližně ukáže, kde, co bude. Je na vás domluvit změny přímo s ním. Třeba když chcete dveře na jiné straně a zrcadlo také jinde. Technik si to vše poznamená a bude se tím při výrobě řídit. Kde takovou firmu naleznete? Například v hlavním městě. Skříně na míru Praha jsou zde právě pro vás a vyrobí vám naprosto jakoukoli sestavu. Vaše přání bude pro ně rozkazem a udělají vám to v té nejvyšší kvalitě.