Vyberte si dům, my ho postavíme


Pokud máte rodinu a chcete jí zajistit co největší komfort, je jasné že budete chtít bydlet v domě. Dům je bezpečnější než byt, nabízí vám víc možností vyžití a hlavně víc soukromí. Sousedů se nejspíš úplně nezbavíte, pokud nebudete bydlet vyloženě někde na samotě, ale budete jich mít méně než v bytovém domě. A to je jedna z hlavních výhod života v domě.

Někdo si vyhlédne starší dům k rekonstrukci, ale pokud se vám do oprav nechce, nezbývá vám nic jiného než si postavit novostavbu podle vašich představ. Nemusíte se toho bát, stavba novostavby není žádný problém. Musíte si ale rozmyslet zda budete stavět svépomocí a nebo raději stavbu svěříte firmě. Postavit dům vlastníma rukama není pro všechny. Na vlastní kůži se o tom přesvědčil nejeden pár. Mnoho lidí, zejména mladých, se snaží postavit dům svépomocí. Vidí hlavně ušetřené peníze, ale problémy už ne.

nový bungalov

Jestli se vám líbí přízemní rodinné domy, můžete si vybrat třeba bungalov na klíč. U nás najdete spoustu typových projektů, které jsme připravili pro široké spektrum klientů. Snažili jsme se o to, aby naše domy oslovily co nejvíce lidí. V dnešní době chce spousta lidí stavět, a tak je potřeba jim poskytnout projekty, které je zaujmou. Proto nabízíme nejen typové bungalovy, ale i nevšední domy.

projekt domu

Stavět s námi má smysl
Jestli chcete mít jistotu že se budete stěhovat v termínu, který máte uvedený ve smlouvě, nechte si dům postavit od nás. Naše firma je proslulá tím, že dodržuje termíny a že kvalita provedené práce je opravdu vysoko nad průměrem. Jestli hledáte stavební firmu, která vám nabídne skvělý projekt, možnost úpravy projektu a možnost vyřízení stavebního povolení, jste na správné adrese. S námi budete bydlet bez zbytečných průtahů. Víme že bydlení je nejdůležitější, proto děláme maximum pro to, abychom předávali klíče včas.