Koupit Viagru je snadné, obtížnější je začít řešit příčiny svých vlastních problémů

Koupit Viagru je poměrně častý výraz, který zadávají do internetových vyhledávačů zoufalí muži ve snaze navrátit ztracenou erekci svému penisu. Jestliže jde o osoby středního věku, je to spíše tragické, nežli úsměvné, protože tím se vlastně stávají jakýmisi neschopnými „eunuchy“, kterým se sex bude vyhýbat možná až do důchodového věku. A život bez sexu, to je něco jako jízda autem po dálnici na dvojku, kdy vás všichni kolem předjíždí, a vy se na rychlejší jízdu prostě nezmůžete.

rozemletý kořen adaptogenních bylin

Viagra se může stát dočasným řešením a skutečně může v aktuálním okamžiku pomoci, jenže vy se musíte v první řadě zaměřit na příčinu problémů. Zamyslet se nad tím, proč ke ztrátě či oslabení erekce došlo, a jaké chyby jste ve svém životním stylu prováděli v minulosti. Jestliže pak odhalíte příčinné souvislosti, odstraníte poruchy erekce i bez Viagry.

adaptogenní rostlina

Velmi častou příčinou těchto potíží bývá stres. V současné době zejména stres tzv. chronický, sice relativně mírný, ale trvalý. Stresujeme se doma, v zaměstnání, a dokonce i na ulici nebo na dovolené. Snažte se proto zaměřit na stresové jevy a postupně je ze sebe setřásat. Ano, víme, není to snadné, a tak si můžete vypomáhat i protistresovými adaptogenními bylinami. Nemívají vedlejší účinky (při správném dávkování) a s jejich pomocí budete snáze snižovat nadbytek adrenalinu a kortizolu a naopak zvyšovat tolik potřebný mužský hormon testosteron.

Nezapomínejte také své snažení zaměřit i na změnu stravy, mnoho lidí si stále neuvědomuje, že tři rohlíky se salámem k svačině, zapíjené pivem, není zrovna ideální výživa pro tělesné buňky. Omezte proto pojídání masa, bílého pečiva, sladkostí, alkohol a cigarety a zařazujte do jídelníčku více ovoce a zeleniny, celozrnných obilovin, luštěnin, ořechů a zdravých rostlinných olejů. Uvidíte, že změnou stravy a potlačením stresu docílíte výrazných úspěchů a zřejmě se zbavíte i dalších tělesných či psychických potíží.