Objevte zázrak s názvem kolagen

Co je to vlastně ten kolagen?
Je to účinná bílkovina, kterou naše tělo produkuje naprosto přirozeně. V podstatě se dá říct, že je to taková slepovací hmota, která drží vše v našem těle pohromadě. Hraje hlavní roli v kvalitě našich vlasů, cév, šlach, chrupavek, kostí, kůže a také pojivových tkání. Když má lidské tělo vyváženou hladinu kolagenu, máme velkou šanci mít zdravé klouby, poskytnutou ochranu našich ledvin nebo třeba normální srážlivost krve. Kolagen má klíčovou roli. Je mnoho typů kolagenu. Některý najdeme ve svalech, jiný zase ve vrstvách kůže. Zdá se to s ním opravdu složité, že? Není to úplně tak.

Žena v županu

Stačí pár informací a člověk je hned v obraze. Věděli jste, že kolagen tvoří přibližně 80 procent naší kůže? To je neuvěřitelné. A věděli jste, že díky kolagenu je naše pleť hladká, pevná, svěží a lesklá? Nejvíce kolagenu mají děti. Už je jasné, proč mají tak úžasně hladkou pokožku. Čím jsme starší, tím klesá i kolagen v těle, přímo úměrně. Naštěstí existují krémy na pleť a řadu dalších produktů, které nám pomohou kolagen dostat zpět pod kontrolou a nasát ho do vlastní kůže. Když k tomu začnete ještě zdravě jíst a žít, tělu to jedině prospěje. Dopřejte si masáž těla a obličeje, ať vše krásně rozproudíte a může volně dýchat.

Spousta ovoce

Důležitý je i příjem tekutin, vody. Hydratuje pokožku a spolu s kolagenem udrží určitou hladinu vlhkosti pleti. Existuje mnoho výrobků na pomoc v oblasti nedostatku kolagenu. Stačí jen zjistit, co vyhovuje právě Vám. Já osobně zastávám zdravý životní styl. Je pro mě prioritou. Díky tomu se cítím svěže a v pohodě. Jak psychicky, tak i fyzicky. Třeba zdravé jídlo je lehké a člověk se cítí stále aktivně, samozřejmě při dostatku spánku. To jsem dříve neznala, když jsem se na oběd přejedla smaženým jídlem. Po kolagenu ale také ráda sáhnu. Jako doplněk k mému stylu života je to skvělá volba.