Požádal vás?

Do roka a do dne?
Většina párů se bere rok po zasnoubení. Je to taková nepsaná tradice, a i dnes ji řada https://www.sauto.cz/inzerce/osobni/bmw/rada-5 lidí dodržuje. Rok je navíc doba tak akorát, za kterou lze objednat a sehnat všechno, co nevěsta na svatbě chce. Svatební přípravy probíhají většinou v režii nevěsty, a ženichové jsou spíše jen poradci, kteří pomáhají schvalovat barvy a jídlo. Velice důležitou věcí, a jednou z prvních, je zařídit si místo a datum svatby. Pokud se nechcete brát na radnici, je nutné si co nejdříve zarezervovat svatební místo. Velmi populární jsou stodoly a zahradní sály, kde je neopakovatelná atmosféra. O taková místa je velký zájem, takže si je musíte zarezervovat co nejdřív, abyste se tam do roka a do dne skutečně vzít mohli.

vtipné oznámení

První kroky vedou do tiskárny
Chcete dát svým blízkým vědět že se bude konat svatba? Chcete je stylově a tradičně pozvat? Pak budete potřebovat svatební oznámení, které si můžete vybrat osobně a nebo i online. Záleží na tom, kolik máte času. Oznámení může mít mnoho podob. Nevěsty většinou chtějí aby oznámení, svatební menu, program, jmenovky i například krabičky na výslužky byly ve stejném designu. Jako inspirace většinou slouží svatební kytice nebo barva výzdoby.

luxusní oznámení

Oznámení může také odrážet to, jaký pár je. Kdo je pro každou legraci, může zvolit vtipné oznámení. Kdo si potrpí na luxus, může zvolit luxusní oznámení třeba se zlatým písmem, a kdo má rád moderní věci, může zvolit oznámení vyrobené z průhledného plastu. Ať se rozhodnete jakkoliv, je potřeba nezapomenout ještě na pozvánku ke svatebnímu stolu a obálky na oznámení, protože většina snoubenců je i v dnešní době rozesílá poštou. Je to mile překvapení pro všechny. Každá tiskárna vám nabídne všechna svoje oznámení, ze kterých si můžete vybrat, ale u většiny máte volnou ruku i co se týče sestavení vlastního oznámení.